اینستگرام ما

اینستگرام ما 

ما را در اینستگرام دنبال کنید

 

niloofarabi7393

×

هشدار

خطا در بارگذاری کامپوننت: com_tags، کامپوننت پیدا نشد

Weird West

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

بازی Weird West بار دیگر برای‌مان یادآوری می‌کند که غرب قدیم همواره عجیب و غریب بوده است. مردمان آن زمان، رویای خونین غارت، ویرانی، قهرمانی و نهیلیسم را در سر داشتند و به‌ هزاران شکل مختلف در میان نسل‌های خودشان آن را پرورش داده بودند. حتی در فیلم‌ها، کتاب‌ها، ترانه‌های محلی و داستان‌های مربوط به آتش سوزی این قوم هم چنین جریاناتی همواره وجود داشته است. حال قرار است که در یک بازی ویدیویی، این اتفاقات عجیب و غریب‌تر از دنیای واقعی باشند. این بازی را می‌توانید ترکیبی از آثاری مانند Red Dead Redemption و Wild Arms بدانیم که قرار این این‌بار با فیزیک نفرین شده به سراغش رفته و یک تجربه متفاوت داشته باشید.

بازی میراث عظیمی از دوران فانتزی را به نمایش گذشته و بخش اعظمی از آثاری مانند لاوکرفت و Dishonored را هم به ارمغان آورده است. بازی برای علاقه‌مندان به کابوی عرضه شده است و سبک کلاسیک دوران غرب قدیم را به نمایش خواهد گذاشت. شما در این بازی باید به طبیعت وحشی رفته و دهکده‌هایی خشن را نظاره کنید که خوک شکار کرده و حتی شهرهای ارواح هم در آن وجود دارند. بازی در ابتدا شما را غافلگیر خواهد کرد و قرار است که به غارها رفته و با یک سری از جهش یافته‌ها روبرو شوید. معابدی پر از سنگ‌های آبی را می‌بینیم که فرقه گرایان در مورد دیدگاه‌های آخرالزمانی با همدیگر بحث می‌کنند.

جادوگری در جهان بازی تبدیل به یک دغدغه بزرگ شده است و نمایندگی از شهرهای مختلف هم برای حل و فصل آن حضور خواهند داشت. استفاده از رعد و برق و گلوله‌های آتشین در بازی رونق گرفته است و فروشگاه‌هایی را هم می‌بینیم که از تجارت اکتوپلاسم و جام‌های نفرین شده در آن پیدا می‌کند. جستجوهای مهمی را در بازی خواهید داشت و باید معماهای ماورایی را کم کم حل کنید. پیش زمینه‌ای سبک موسیقی متلاطم را هم می‌بینیم که در مراحل بعدی بیشتر نمود پیدا خواهد کرد. این قلمرو نه‌تنها بین جوامع مهاجرنشین و بومیان آمریکایی کاملا شناخته شده است، بلکه دسته‌ای از آدم خوارها، گرگینه‌ها و جادوگران هم با آن آشنا هستند و کم کم وارد میدان می‌شوند.

بازی سیستم نورپردازی و گرافیکی بسیار خوبی دارد و چهره‌های مخفی شهر را می‌توانید دنبال کرده و به سبک خودتان آن را رونق دهید. اتفاقات زیادی در بازی رخ خواهد داد و همگی از عجیب و غریب بودن بازی حکایت دارند. می‌توانید در تلاش برای کاهش هرج و مرج در بازی بوده و آرامش بیشتری را به جهان بازی بیاورید. بازی از جانب بنیان‌گذاران Dishonored توسعه داده شده است و یقینا طرفداران این سبک را بسیار خوشحال خواهد کرد. تلاش شجاعانه‌ای را از جانب سازندگان در زمینه باز آفرینی پیچیدگی‌های شهرهای غرب قدیم می‌بینیم و به خوبی موفق شده‌اند که اهداف خود را در بازی پیش ببرند.

بازی مملو از ایده‌هایی است که آن را دوست خواهید داشت. بازی Weird West با تیم و بودجه پایین‌تری توسعه داده شده است و چندین ساعت می‌توانید با آن سرگرم شوید. بهترین بخش بازی، تعویض سلاح‌ها و سپرهای کاراکترهای بازی است. شما نقش عضوی از ایلومیناتی‌هایی را خواهید داشت که کم کم وارد بازی می‌شوند. بسیاری از شخصیت‌های دیگر هم به نوبه خود در نقش دوست یا دشمن این کاراکترها ظاهر خواهند شد. شما فردی متفاوت هستید که فصل به فصل نقش خود را تغییر داده و قرار است که هدفی نامعلوم را در گوشه‌ای خاص از جهان دنبال کنید. در این بازی می‌توانید الگوی زندگی مردمان آمریکای شمالی را هم تجربه کنید.

بازی شما را در ابتدا با نقش جین بل آشنا خواهد کرد. او یک شکارچی سالخورده است که پس از ربوده شدن شریک زندگی‌اش توسط آدم خوارها، محبور می‌شود که برای آخرین سفر خود آماده شود. او اصولا به مخفی کاری علاقه بیشتری دارد و تلاش می‌کند که وارد جزیره آدم خوارها شده و عشقش را نجات دهد. او می‌تواند در بوته‌ها پنهان شده و از سلاح‌های بی‌‌صداتر برای ماموریت‌های خود استفاده کند. می‌توانید توانایی‌های خود را در بازی افزایش داده و از نقشه‌های بازی هم استفاده کنید. همه چیز در بازی Weird West به اندازه کافی قابل درک است و یک CRPG را خواهیم داشت که به سبک آثار قدیمی فال اوت باید به سراغش بروید.

سازندگان بازی تلاش می‌کنند که ایده دیدن جهان با چشم‌های متفاوت را مانند بسیاری از آثار RPG پیاده‌سازی کنند. شما در تعقیب برخی از کاراکترهای اصلی بازی خواهید بود و باید شانس خود را برای تبدیل شدن به جانشین این افراد در هنگام مرگ امتحان کنید. می‌توانید عواقب کارهای خود را دنبال کرده و اجازه ندهید که تعقیب کننده‌های شما، راهی برای شکست‌تان پیدا کنند. می‌توانید در برابر تهدیدهای فرا طبیعی قد علم کرده و همچنان عالی و استوار پیش بروید. می‌توانید از سیستم ردیابی و پاکسازی گروه‌های مختلف بومیان آمریکایی هم استفاده کرده و مکان را برای ساکنین اصلی غرب آماده کنید.

جستجو